Sok Jabłkowo-cytrynowy

Jabłko z cytryną – orzeźwienie wyciśnięte do ostatniej kropli

 

Bez smaku nasze życie byłoby niewątpliwie uboższe, a jego cytrynowa wersja to jeden z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych sygnałów dla naszego podniebienia. Sok jabłkowo-cytrynowy to jedna z tych pozycji, które przypadną do gustu reprezentantom różnych pokoleń. Dlatego w Twoim domu wszyscy chętnie spróbuj cytrusowego orzeźwienia, które dodatkowo zawiera cenne składniki z tłoczonego soku z naszych ekologicznych sadów.

 

Odrobina lodu, jabłko i cytryna – podręczny zestaw, który gasi pragnienie

 

Kwaśny, charakterystyczny smak cytryny znakomicie uzupełnia nasze jabłka w zestawieniu wprost stworzonym na letnie upały. Stawiamy w nim na cytrynowe orzeźwienie, które w połączeniu z aksamitnymi w smaku, starannie tłoczonymi owocami z naszych grójeckich sadów zapewni prawdziwą fontannę rześkości. Dla spragnionych ochłody jabłko z cytryną w oszronionej szklaneczce z kilkoma kostkami lodu okaże się nieocenionym wsparciem w czasie letnich urlopów i wyjazdów.

Sok Jabłkowo-cytrynowy

Sok Royal apple jabłko - cytryna 3L

Z 3005
12,37 zł
Sok Royal Apple o smaku jabłkowo-cytrynowym to idealny wybór dla całej rodziny! Karton o pojemności 3 L swoim ożywczym smakiem zachwyci wszystkich jej członków. Unikalne połączenie dojrzałych jabłek z polskich sadów i egzotycznych cytrusów przyciągnie do stołu wszystkie pokolenia. Każdy łyk naszego soku przywoła wspomnienia z dziecięcego sadu i obietnicę...
Sok Jabłkowo-cytrynowy

Sok Royal apple jabłko - cytryna 5L

Z 3004
17,50 zł
Sok Royal Apple o smaku jabłkowo-cytrynowym to idealny wybór dla całej rodziny! Karton o pojemności 5 L swoim ożywczym smakiem zachwyci wszystkich jej członków. Unikalne połączenie dojrzałych jabłek z polskich sadów i egzotycznych cytrusów przyciągnie do stołu wszystkie pokolenia. Każdy łyk naszego soku przywoła wspomnienia z dziecięcego sadu i obietnicę...

Cytryna i sok jabłkowy – przepis na zdrowy napój dla całej rodziny

 

Na rodzinnych stołach także nie może zbraknąć zdrowia w wyjątkowo pysznej odsłonie. Wypróbuj nasz sok jabłkowy – przepis w wersji z dodatkiem cytryny z powodzeniem można wybrać do kolejnego posiłku lub tuż po nim, w czasie popołudniowego odpoczynku. Z takim wyborem słodkie i urocze będzie jedynie lenistwo – do naszych soków nie dodajemy cukru, za to są one pełne pochodzących z natury witamin i mikroelementów.

 

Jabłko z cytryną – duet z mnóstwem witamin

 

Połączenie swojskiego smaku jabłek z egzotycznym akcentem cytryny daje w rezultacie napój, który sprawdzi się zarówno podczas grill-party na tarasie, jak i w rozkładzie zajęć aktywnej fizycznie osoby. Orzeźwiający i zdrowy, swoje wartości wzmacniające zawdzięcza naturalnie wyciskanym sokom od Royal Apple. Jabłko i cytryna z naszej rodziny naturalnych produktów trafią na Twój stół tak samo, jak przybyły do tłoczni – pełne witamin i składników odżywczych. Od Ciebie zleży, jak wykorzystasz ten naturalny skarb, łączący w sobie doskonały smak i mnóstwo zdrowia.

Produkt dodany
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.
Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.
W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.