Sok Jabłkowo-pomarańczowy

Pełnia lata z różnych stron świata, czyli sok jabłkowo-pomarańczowy

Swojskie jabłko i południowa pomarańcza – jesteśmy naprawdę dumni z tego wyjątkowego połączenia! Sok jabłkowo-pomarańczowy Royal Apple to świetnie zbalansowany duet z zupełnie przeciwnych krańców orzeźwienia. Jabłko i pomarańcza tworzą rześką kompozycję z lekkim muśnięciem słodyczą. Lekki i ożywczy charakter tego rewelacyjnego napoju sprawia, że znakomicie sprawdzi się na stole zarówno podczas posiłku, jak i bardzo oficjalnej imprezy. Dojrzałe w słońcu południa cytrusy i swojskie jabłka, wyciskane na świeżo tuż po zebraniu, są także prawdziwą skarbnicą witamin i składników wspierających zdrowie i dobrą kondycję.

Według znawców – świetny smak i samo zdrowie
Uczta dla podniebienia ze świeżo zerwanych jabłek z grójeckich sadów dzięki połączeniu z aksamitem pomarańczy zyskuje zupełnie nowy wymiar. Dwa znane i uznane smaki także w połączonej wersji sprawdzą się jako zbalansowana wersja o słodkim i kwaskowatym obliczu. Dojrzały smak owoców szybko stanie się ulubioną pozycją w Twoim rodzinnym menu, a najmłodsi wprost nie będą mogli doczekać się na kolejną szklankę soku jabłkowo-pomarańczowego. Szklanka pełna słońca i wigoru podczas rodzinnej sjesty w ogrodzie, na tarasie bądź w living-roomie to doskonały pomysł na pyszne i zdrowe małe co nieco.

Sok Jabłkowo-pomarańczowy

Sok Royal apple jabłko-pomarańcza 3L

Z 4060
13,32 zł
Co powiesz na połączenie czegoś egzotycznego z najbardziej swojskim smakiem? Duet jabłko-pomarańcza w jednym kartonie 3 L z wygodnym kranikiem do serwowania kolejnych szklanek naprawdę się nam udał, dlatego polecamy go zarówno na letnią sjestę na łonie natury oraz na zimowe popołudnie w domowych pieleszach. Sok jabłkowo-pomarańczowy Royal Apple to...
Sok Jabłkowo-pomarańczowy

Sok Royal apple jabłko-pomarańcza 5L

Z 4059
21,14 zł
Co powiesz na połączenie czegoś egzotycznego z najbardziej swojskim smakiem? Duet jabłko-pomarańcza w jednym kartonie 5 L z wygodnym kranikiem do serwowania kolejnych szklanek naprawdę się nam udał, dlatego polecamy go zarówno na letnią sjestę na łonie natury oraz na zimowe popołudnie w domowych pieleszach. Sok jabłkowo-pomarańczowy Royal Apple to...

Jabłko i pomarańcze – dwa ulubione owoce w jednym opakowaniu

Wszystkie kompozycje, które  opuszczają tłocznię Royal Apple, gwarantują doskonały, naturalny smak bez utraty witamin, mikro- i makroelementów zawartych w świeżych owocach. Nie inaczej jest w przypadku jabłka z pomarańczą. Jeśli chcesz mieć pewność  że dajesz swoim bliskim odpowiednią dawkę zdrowia i witalności, koniecznie wybierz dwa wielkie owoce w jednym, wyjątkowo pysznym tłoczonym soku.

Wiesz, co dobre - skorzystaj z podpowiedzi samej natury

W zamian otrzymasz dużą porcję witamin, zapewniającą odporność organizmu zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Skorzystają na tym wszyscy członkowie Twojej rodziny, a dzieci będą mogły skorzystać ze wsparcia dla zdrowia i kondycji w wyjątkowo atrakcyjnej formie. Zadbaj o swoje skarby, korzystając z wielkich darów natury z naszą pomarańczą z jabłkami.

Produkt dodany
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.
Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.
W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.