+48 661 01 42
kontakt@zdrowysok.com
W naszej rodzinie uprawa jabłoni, miłość do ziemi oraz
szacunek do otaczającej nas przyrody przekazywane są
z pokolenia na pokolenie.
TRADYCJA PRZEKAZYWANA OD CZTERECH POKOLEŃ
„Wyjątkowa jakość i smak naszych soków to wynik wielopokoleniowego doświadczenia, które czyni z Nas mistrzów szeroko pojętego sadownictwa.”
Na rynku działamy
niezmiennie od ponad 20 lat cały czas poszerzając swoją działalność w nowych sektorach. Nasze poczynania koncentrujemy nie tylko na wytwarzaniu i zaopatrzaniu krajowych i zagranicznych odbiorców w owoce i warzywa najwyższej jakości, ale również na całej produkcji z tym związanej.

Od 2011 roku
zajmujemy się produkcją 100% naturalnie mętnego soku Royal apple, który tłoczymy wyłącznie ze zdrowych jabłek z dodatkiem innych owoców i warzyw. Dzięki tradycji oraz wykwalifikowanej kadrze sadowników sprawiamy, że region grójecki należy zaliczyć do przodujących w zakresie produkcji, technologii i jakości owoców.

NASZYM
MARZENIEM

Naszym marzeniem było dzielenie się tą pasją z innymi - tak w 1996 powstała firma Activ. Działamy w samym centrum sadowniczo-ogrodniczym Polski skąd czerpiemy najwyższej jakości surowce do produkcji soków i cydrów. Wspieramy polskich sadowników we wdrażaniu innowacyjnych technologii obniżających wykorzystanie środków chemicznych w produkcji oraz w rozwoju proekologicznych upraw owoców.

Poznaj nasze soki!
NASZA FIRMA POSIADA CERTYFIKATY:
IFS
International food safety standard
BRC Food
British Retail Consortium Food standard
HACCP
System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli
HALAL
Certyfikat koszerności i możliwość certyfikacji halal

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej oferty oraz współpracy, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Napisz do nas!
ul. Kozietulskiego 17
05-622 Belsk Duży
NIP 525 257 35 77
REGON: 147002143